Povjerenstvo za IKS NSK (2011-2016):
Igor Baj, Tanja Buzina, Elia Ekinović, Vesna Golubović, Elza Erdelji, Zagorka Majstorović, Marko Orešković, Kristina Romić, Boris Rončević, Mirjana Vujić.

Povjerenstvo za IKS ZAG (2011-2016):
Igor Baj, Tanja Buzina, Elia Ekinović, Vesna Golubović, Elza Erdelji, Tamara Krajna, Zagorka Majstorović, Marko Orešković, Jelka Petrak, Kristina Romić, Boris Rončević, Mirjana Vujić.

Stručno izvršni tim (2011-2016)
Marko Orešković, koordinator tima
Igor Baj, koordinator tima
Elza Erdelji, redaktor baza
Stjepan Mateljan, sistemski knjižničar
Filip Pšenica, sistemski knjižničar
Boris Rončević, sistemski knjižničar
Siniša Sambolić, web administrator
Jakob Sobota, sistemski knjižničar

Projektni tim NSK koji je implementirao sustav ALEPH (2011):
Dijana Machala, v.d. voditelja tima, Tanja Buzina, Elia Ekinović, Elza Erdelji, Lobel Machala, Mirjana Vujić

Potprojektni tim ZAG koji je implementirao sustav ALEPH (2011):
Tamara Krajna, voditeljica implementacije za ZAG, Marko Hum, Dijana Machala, Jelka Petrak, Tatjana Slaviček, Vesna Borić, Vesna Špac

Stručno izvršni tim (2010):
Lobel Machala (v.d. voditelja tima), Igor Baj, Elza Erdelji, Tibor Kulcsar, Tajana Ljubičić, Stjepan Mateljan, Robert Ravnić, Siniša Sambolić, Jakob Sobota, Bojan Sudarević

Projektni tim (2009):
Mr.sc. Zdravka Bušić (voditeljica Projekta), dr.sc. Ivan Mihel (voditelj potprojekata), Dorica Blažević (koordinatorica radnih grupa Projekta), Jasenka Zajec

Radna grupa Nabava | Podgrupa za serijske publikacije:
Sonja Avalon (voditeljica), Nataša Dragojević, Višnja Čanjevac, Maja Čulić, Jelica Leščić, Zagorka Majstorović | Sonja Pigac Ljubi (voditeljica), Danijela Getliher, Jasenka Zajec

Radna grupa Obrada | Podgrupa za A bazu:
Mirjana Vujić (voditeljica), Lidija Jurić Vukadin, Mikica Maštrović, Robert Ravnić

Radna grupa Obrada | Podgrupa za B bazu:
Tanja Buzina (voditeljica), Slavko Harni, Vesna Hodak, Dalija Horaček, Lobel Machala, Mira Miletić Drdar, Sonja Pigac Ljubi, Renata Petrušić

Radna grupa Korisničke službe:
Jelica Leščić (voditeljica), Igor Baj, Tomislav Čop, Vesna Golubović (MKP), Danijela Kontek, Sonja Martinović, Marina Mihalić, Branislav Mraović, Marijan Vuković

Radna grupa Informacijske tehnologije:
Krunoslav Rendulić (voditelj), Zvonimir Begić, Silvana Brozović, Tomislav Čižmek, Elza Erdelji, Sofija Klarin, Zvjezdana Markesina, Siniša Sambolić, Jakob Sobota, Bojan Sudarević